Нереальна розв'язка допомогла Україні зіграти внічию зі збірною Сербії

17 листопада 2019, 17:58
Команда Шевченка зуміла відігратися в поєдинку кваліфікації на Євро-2020

/ Фото: Reuters

Збірна України провела останній матч відбору на Євро-2020. Команда Шевченка грала зі збірною Сербії на виїзді. Ми здійснювали онлайн матчу Сербія – Україназ відео голів та яскравими моментами.

Приймаючи в себе Україну, серби добре пам'ятали, що в домашньому матчі команда Шевченка розгромила суперника з рахунком 5:0, і підопічні Тумбаковича хотіли помститися за принизливий програш. Господарі вже з перших хвилин почали тиснути на Україну, але щоразу нашу команду рятував Андрій Пятов.

Але, вже на восьмій хвилині після удару Тадича м'яч потрапив в руку Матвієнка, і арбітр поставив пенальті. Сам гравець підійшов до 11-ти метрової позначки і пробив точно по центру.

Пізніше дещо активізувалися українці. Вже на 23-й Ярмоленко, набігаючи, пробив, але влучив у штангу, було дуже близько.

Українці все ж відіграли один м'яч завдяки Роману Яремчуку. Форвард отримав точний пас від Циганкова і простенько пробив головою з близької відстані в кут воріт.

І знову небезпечно пробивав Яремчук вже на останніх хвилинах. Роман технічно відпрацював м'яч, але Райковіч у чудовому сейві парирував цей удар.

Після перерви команда Шевченка знову пропустила. На 56-й хвилині Мітровіч прийняв м'яч у воротарській і точно пробив у дальній кут.

Пізніше у форварда Сербії з'явився ще один вдалий момент. Гравець отримав м'яч у штрафній після хорошого закидання від партнера, але потужний удар парирував Пятов.

Серби явно тримали рахунок. Україна ніби й намагалася забити, але господарі чудово захищалися.

І все ж, божевільна розв'язка трапилася вже під кінець поєдинку. Тривала атака українців завершилася несильним, але дуже точним ударом Бєсєдіна. Райковіч зовсім трохи не дістав м'яч. Таким чином, Україна і Сербія зіграли внічию – 2:2.

Раніше повідомлялося, що українських уболівальників не пустили на стадіон в Сербії. Це рішення ухвалено з міркувань безпеки, щоб уникнути конфліктних ситуацій між уболівальниками Сербії та України.