Німкеня Ангелік Кербер виграла турнір в Сіднеї

13 січня 2018, 10:03
У фіналі німецька тенісистка обіграла австралійку Барті

Кербер з трофеєм. Фото: AFP

Німкеня Ангелік Кербер в фіналі турніру WТА в Сіднеї з призовим фондом 735 тисяч доларів взяла верх над австралійкою Ешлі Барті з рахунком – 6:4, 6:4.

Тривалість вирішального поєдинку становила 1 годину 11 хвилин.

29-річна уродженка Бремена, яка займає 22-ге місце в рейтингу WТА, зробила 2 ейси, допустила 1 подвійну помилку, відіграла 5 брейк-пойнтів з 6 і виграла 3 гейми на подачі опонентки.

Для Кербер цей титул став 11-м в кар'єрі на змаганнях WТА в одиночному розряді.

Сьогодні також іспанський тенісист Роберто Баутіста-Агут виграв турнір в Окленді.

Нагадаємо, що найкраща тенісистка України Еліна Світоліна на своїй сторінці в Instagram охвалилася своїм карколомним образом для гала-вечірки перед стартом першого турніру "Великого шолома" 2018 року Australian Open.

Треба сказати, що після жеребкування турніру Еліна Світоліна стала головною фавориткою на перемогу на Australian Open. До трійки фавориток також входять перша ракетка світу румунка Симона Халеп і чешка Кароліна Плішкова.