Німецьку машину не зупинити: "Баварія" вийшла у фінал Ліги чемпіонів в 11-й раз!

20 серпня 2020, 08:05
Гнабрі зробив дубль, а Левандовський забив 15 гол в сезоні

Томас Мюллер і Серж Гнабрі / Фото: Reuters

Французький "Ліон" не зумів створити ще одну сенсацію в Лізі чемпіоніві переграти в другому півфіналі турніру мюнхенську "Баварію". Щоправда, на відміну від тієї ж "Барселони" або "Челсі", підопічним Руді Гарсії вдалося уникнути зовсім вже ганебного розгрому. Всього 0:3, що проти такої мюнхенської машини теж можна вважати певним успіхом.

Хоча ще невідомо, за яким сценарієм пішов би матч в Лісабоні, якби Токо-Екамбі на 17-й хвилині зумів відкрити рахунок. Захисники "Баварії", які виглядали на старті поєдинку не дуже впевнено, проґавили передачу на камерунського нападника, фовард прорвався до воріт, вийшов на ударну позицію, але влучив у штангу.

Цей момент немов розбудив напад мюнхенців. І буквально через хвилину Гнабрі отримав м'яч на фланзі, пройшов двох суперників і з лінії штрафного майданчика завдав розкішного удару в дальню дев'ятку – 1:0.

Після того, як "Баварія" повела в рахунку, небезпечні моменти біля воріт "Ліона" почали виникати із завидною регулярністю. Але і той же Гнабрі, і Левандовський до 33-й хвилини не могли довести справу до забитого м'яча. Однак в середині першого тайму Перішич організував для цієї парочки ще один момент, і якщо поляк якимось дивом не зумів перевести м'яч в сітку, Гнабрі свого не упустив – 2:0. І це був фактично вироком.

У другому таймі найкращий момент у "Ліона" упустив все той же Екамбі, який не зміг переправити м'яч у ворота після ідеального пасу вздовж воріт. І Ноєр врятував Мюнхен від пропущеного гола. А вже на 88-й хвилині остаточний рахунок на табло встановив Левандовський, забивши свій 15 гол в нинішньому сезоні Ліги чемпіонів. І став тільки другим футболістом, кому це вдавалося в одному розіграші, слідом за Кріштіану Роналду.

Мюнхенці здобули рекордну десяту перемогу поспіль в Лізі чемпіонів. Тепер в лісабонському фіналі 23 серпня "Баварія" зустрінеться з іншим французьким клубом – "ПСЖ", який також володіє потужним нападом. Паризька команда в півфіналі Ліги чемпіонів переграла "Лейпциг"з рахунком 3:0. "Баварія" в 11-й раз вийшла до фіналу Ліги чемпіонів, п'ять з них вона виграла. А "ПСЖ" вперше в історії дійшов до вирішального матчу ЛЧ.

Дивіться, як "Баварія" вибила з Ліги чемпіонів "Барселону"