Не за щучим велінням: хокейний трилер лідерів чемпіонату завершився тільки в овертаймі

15 січня 2020, 22:17
"Кременчук" відірвався від "Дніпра" на 15 очок і ще більше закріпився на першому місці УХЛ

"Кременчук" - "Дніпро"

Матч першої і другої команд чемпіонату України з хокею – "Кременчука" і "Дніпра" – завершився перемогою лідера УХЛ з рахунком 3:2. При цьому ніхто із суперників не збирався поступатися, і доля поєдинку вирішувалася вже в овертаймі. Раніше ми писали, що шедевральний гол українського хокеїста показали з незвичного ракурсу.

Глядачі в Кременчуці не побачили шайб у першому періоді, зате вже на 14-й секунді другого періоду гравець "щук" Денис Василенков самостійно пройшов двох суперників і відправив шайбу в порожній кут воріт. Відповіли господарі тільки через 14 хвилин, коли Дмитро Орлов створив класний момент біля воріт Олександра Хомутова і сам відновив паритет. У третьому періоді вже господарі вийшли вперед стараннями Єгора Серанова, а потім гру в овертайм перевів Дмитро Чернишенко.

У додатковий час фортуна посміхнулася "Кременчуку" – колектив Олександра Савицького зміг вдало скористатися видаленням Олександра Матерухіна і вирвати у херсонців п'яту перемогу в сезоні – вирішальний гол на рахунку Єгора Серанова. Після цієї перемоги "городяни" з 71 балом відірвалися від "Дніпра" на 15 очок і ще більше закріпилися на першій позиції в таблиці.

"Кременчук" – "Дніпро" – 3:2 ОТ
(0: 0, 1: 1, 1: 1, 1: 0)
Шайби: 0:1 Василенков (Білоусов), 20:14; 1:1 Орлов (Александров), 34:00; 2:1 Серанов (Бондарук, Кисельов), 42:38; 2:2 Чернишенко (Матерухін – більш.), 51:52; 3:2 Серанов (Кисельов), 62:32.

Дивіться також, як криворізький хокеїст Денис Пасько дебютував на зимових Юнацьких Олімпійських іграх