Не ловіть шайбу ротом: хокеїстові "Флориди" вибили дев'ять зубів

25 листопада 2019, 17:12
Мужній спортсмен покинув лід, але повернувся вже до наступного матчу своєї команди в НХЛ

Неприємний інцидент стався в матчі Національної хокейної ліги. Захисник "Флориди Пантерс" Кейт Яндл у грі регулярного чемпіонату з "Кароліною Харрікейнз" "зловив" обличчям шайбу, яку суперник просто прокидав у чужу зону. Через це спортсмен позбувся дев'яти зубів, повідомляє sport.tut.by з посиланням на News Yahoo.

Нещодавно ми писали, як голкіпера "Рейнджерс" грубо завалили в воротах, але арбітри зарахували спірну шайбу.

Епізод з Янгом трапився в першому періоді поєдинку з "Кароліною".Одразу після інциденту Яндл пішов у роздягальню. Але, незважаючи на серйозний удар, в третьому періоді захисник повернувся на лід!

Дивіться, як шайба потрапила Кейту в обличчя.

Наступного ранку після матчу з "Кароліною" Яндлу зробили операцію на зубах. Вона пройшла успішно, завдяки цьому 33-річний захисник зміг продовжити виступ без будь-яких обмежень щодо здоров'я. Щоправда, на лід він вийшов у спеціальній масці.

Кейт взяв участь у наступному матчі своєї команди з "Баффало Сейбрз". Він став для Яндла вже 821-м поспіль у НХЛ, що є найдовшою серією для хокеїстів, що грають. На його жаль, обидві зустрічі "Флорида" програла (2:4 і 2:5), хоча йде п'ятою в Східній конференції.