Не коронка, але виловив "срібло": Романчук став другим на Кубку світу в Досі

8 листопада 2019, 17:21
Український плавець піднявся на п'єдестал на дистанції 400 метрів

Михайло Романчук / Фото: AFP

Український плавець Михайло Романчук став срібним призером етапу Кубку світу в Досі не на своїй коронній дистанції. Раніше ми писали про срібний заплив Романчука, який виграв медаль чемпіонату світу.

Дистанцію 400 м вільним стилем в Катарі українець подолав з другим результатом, показавши час 3:48.61. Михайла випередив тільки Данас Репшіс з Литви (3:47.87), бронза дісталася Яну Мицько з Чехії (3:50.20). Цього року Романчук уже взяв "срібло" на етапі International Swimming League.Зазначимо, що Михайло є чинним чемпіоном Європи на цій дистанції. Однак більш високі результати у нього на стайєрських 1500 метрах – у цьому виді програми він є чинним віце-чемпіоном світу. На мундіалі в липні він пропустив вперед німця Флоріана Веллброка.

Як повідомлялося, 26-річний польський плавець Себастьян Карась встановив світовий рекорд: чоловік вперше переплив Балтійське море . Він подолав майже 100 кілометрів з пляжу польського міста Колобжег до датського острова Борнхольм за 28 годин і 21 хвилину.

Дивіться також, як українські плавчині вибороли срібло на чемпіонаті світу серед спортсменів з вадами слуху