Не як Тимощук: Зінченко з блакитною повітряною кулькою відзначає виграш Кубка ліги

24 лютого 2019, 23:09
Душ із шампанського і відео з роздягальні: емоції українця і його партнерів після завоювання трофея

/ Фото: AFP

"Манчестер Сіті" разом з українцем Олександром Зінченком відзначають виграш Кубка англійської ліги на "Уемблі". Як ми вже повідомляли, "МанСіті" в серії пенальті, якій передував скандал, здолав майбутнього суперника київського "Динамо" по ЛЄ – "Челсі" – з рахунком 4: 3. При цьому Зінченко, який відіграв 120 хвилин на позиції лівого захисника, був визнаний авторитетним порталом Whoscored найкращим футболістом матчу, хоча і не пробивав 11-метровий.

ЯК НАГОРОДЖУВАЛИ "МАНСІТІ"

На відміну від Анатолія Тимощука, який любив на церемоніях нагородження перебувати найближче до трофею, Олександр Зінченко вів себе скромніше – тримався на відстані від призу. При цьому перед церемонією, ніби не награвшись за 120 хвилин матчу, українець Зінченко по-дитячому пустував з повітряною кулькою, що вилетіла на поле блакитного, клубного, кольору "МанСіті".

Це третій трофей 22-річного Олександра Зінченка в складі "МанСіті". У минулому сезоні українець став чемпіоном Англії і володарем Кубка Ліги. До речі, в недільному фіналі на "Уемблі" проти "Челсі" Зіна зробив 9 спроб відбору м'яча, 8 з них стали успішними. Це найкращий показник в складах обох команд. Крім того, українець виграв 4 верхові дуелі. За цим показником він розділив перше місце в своїй команді з Ніколасом Отаменді.

Тим часом у роздягальні "МанСіті" після перемоги над "Челсі" запалював Серхіо Агуеро.

Як повідомлялося раніше, у іншого українця в Європі – Євгена Коноплянки – справи йдуть не так успішно, як у Зінченка. Фанати повернулися спиною до команди Конопи після ганебних 0: 3 і заявили: "Забирайтеся!".