Не вистачило всього 17 сотих: українська гірськолижниця посіла друге місце на престижному старті в Італії

24 січня 2020, 13:08
Ольга Книш відвоювала "срібло" в гігантському слаломі в Абетоні

Ольга Книш / Фото: Instagram

23-річна українська гірськолижниця Ольга Книш посіла друге місце на змаганнях в гігантському слаломі, які пройшли в італійському Абетоні. Раніше ми писали, що американка Мікейла Шиффрін в Лапландії побила рекорд і збільшила стадо оленів.

У вирішальному спуску в Абетоне львів'янка Книш виявилася всього на 17 сотих секунди повільніше італійки Карлотти Де Леонаріс, яка перемогла з результатом в 2.10.27. Це перша така висока позиція української гірськолижниці в цьому році. Відзначимо, що Ольга є чемпіонкою України з гірськолижного спорту та в минулому сезоні скаржилася на значне скорочення фінансування після Ігор-2018 в Пхенчхані. Відзначимо, Мікейла Шиффрін на Олімпіаді в Кореї стала дворазовою чемпіонкою в гігантському слаломі, українка Книш до фінішу не доїхала.

Ми також повідомляли, що відому австрійську гірськолижницю з траси евакуювали на вертольоті. Перша ж гонка Кубка світу з гірських лиж закінчилася жахливим падінням і лікарняним до кінця сезону для однієї з топових учасниць – австріяки Бернадетт Шільд. Під час проходження другої спроби в слаломі-гіганті в Зельдене 30-річна австрійка допустила помилку на одному з віражів і вилетіла з траси.

Дивіться також, як гірськолижниця зірвалася з однією з найвищих гір Аляски і вижила