Не день Долля: після п'яти промахів біатлоніст ще і впав на фініші

25 січня 2019, 18:15
Бенедикт Долль провалив спринтерську гонку на етапі Кубка світу з біатлону в Антхольці

Бенедикт Долль / Фото: Instagram

Німецький біатлоніст Бенедикт Долль невдало виступив у спринті на етапі Кубка світу в Антхольці. На двох вогневих рубежах він допустив п'ять промахів. З біатлоністів, які фінішували, гірше нього стріляв тільки грек Апостолос Ангеліс (шість промахів). Крім того, Долль впав на фінішній прямій.

Нагадаємо, що лідер загального заліку Кубка світу з біатлону норвежець Йоханнес Бьо виграв спринтерську гонку в Антерсельві, найкращий український результат – 11-те місце Артема Прими. Також до ТОП-20 потрапив Дмитро Підручний. А ось Руслан Ткаленко і Артем Тищенко виявилися за межами ТОП-60.