Не було рівних: українці виграли змішану естафету на Європейських іграх

23 червня 2019, 22:58
Естафетна команда принесла 12 балів до загального заліку легкоатлетів

/ Фото: AFP

Українська команда в складі Данила Даниленка, Тетяни Мельник, Олексія Позднякова та Ганни Рижикової завоювала "золото" у змішаній естафеті 4х400 м на Європейських іграх 2019 року в Мінську. Наші легкоатлети подолали дистанцію за 3.17,31 хвилини. Срібні медалі дісталися чехам, а бронзові – португальцям.

Успішний виступ нашої команди в змішаній естафеті приніс Україні 12 очок у загальний залік змагань з легкої атлетики.

Раніше ми писали, що самбісти поповнили скарбничку України шістьма медалями на Європейських іграх. У заключний день змагань з самбо українці завоювали "срібло" і "бронзу".

Другі в історії Європейські ігри завершаться 30 червня. В Іграх виступлять понад 4 тисячі спортсменів з 50 країн, які розіграють 199 комплектів нагород у 15 видах спорту. Збірна України відправила у Білорусь близько двох сотень атлетів. Прапор України на церемонії відкриття ніс олімпійський чемпіон Микола Мільчев. У 2000 році на Іграх у Сіднеї він завоював "золото" в стендовій стрільбі.

Нагадаємо, що ми побували на тренуванні українського легкоатлета Богдана Бондаренка перед стартом на Європейських іграх. Він побореться за нагороди в стрибках у висоту.

Богдан Бондаренко: тренування в Києві перед стартом Європейських ігор 2019. Фото О.Бойко