Назріває сенсація: "Ювентус" відіграв три м'ячі у Мадриді

11 квітня 2018, 23:15
У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Реал" – "Ювентус" рахунок став 0: 3

"Реал" - "Ювентус" - 0: 3 у другому таймі. фото AFP

У чвертьфінальному поєдинку Ліги чемпіонів між іспанським "Реалом" і італійським "Ювентусом" назріває велика сенсація! Гості до середини другого тайму ведуть в рахунку 3: 0, таким чином, зрівнявши рахунок у протистоянні за підсумками двох ігор. "Реал" – "Ювентус" дивитися онлайн на ТБ і в інтернеті: повний розклад трансляцій.

Нагадаємо, що в першому поєдинку, який пройшов тиждень тому в Турині, мадридський клуб зумів здобути перемогу з рахунком 3: 0. Ніколи в історії єврокубків команда, яка виграла в першому матчі 3: 0 на виїзді, не пропускала перемогу в протистоянні.

У першому таймі надію "Старій сеньйорі" подарував Маріо Манджукич, який оформив дубль. Хорватський нападник забив головою на 2-й і 37-й хвилинах зустрічі.

Відео голу Манджукич на 2-й хвилині матчу "Реал" – "Ювентус":

Відео гола Манджукича на 37-й хвилині матчу "Реал" – "Ювентус":

На 14-й хвилині гравець мадридського клубу Іско забив гол з гострого кута, добиваючи після атаки від Кріштіану Роналду, але арбітр відмінив взяття воріт через міліметровий офсайд. На доданій до першого тайму хвилині Рафаель Варан міг розмочити рахунок, але його удар прийняла поперечина воріт "Ювентуса".

Відзначимо, що лідер "Реала" Роналду проводить 150-й матч в Лізі чемпіонів. Цікаво, що в десяти попередніх поєдинках поспіль португальський нападаючий відрізнявся забитим голом.

У другому таймі півзахисник "Ювентуса" Блез Матюйді скористався помилкою воротаря "Реала" Кейлор Наваса, який просто випустив м'яч на ногу супернику.