Наталя Семенова метнула диск майже на 56 метрів на ЧС в Лондоні, але цього виявилося мало

11 серпня 2017, 14:24
Українка не змогла кваліфікуватися у фінал змагань, посівши підсумкове 25-е місце

Наталя Семенова. Фото AFP

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні пройшли кваліфікаційні змагання в метанні диска у жінок.

Єдина представниця України в цьому виді 35-річна Наталя Семенова в своїй єдиній результативній спробі показала результат 55,83 метра. У підсумковому протоколі кваліфікації Семенова зайняла лише 25-е місце і не пробилася до фіналу, де візьмуть участь 12 кращих спортсменок.

Кращий результат у кваліфікації показала хорватка Сандра Петкович – 69,67 метра. Мінімальний результат, який дозволив кваліфікуватися у фінал – 61,48 метра.

Раніше сьогодні українка Анна Плотіцина пробилася в півфінал в бігу на 100 метрів з бар'єрами.

Нагадаємо, що українські спортсмени на чемпіонаті світу в Лондоні поки медалей не завоювали. Минулої суботи пройшов останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив, що не змінить своє рішення завершить кар'єру.