Справжнє дербі: "Сокіл" двічі відігрався і вирвав перемогу по буллітам у "Донбасу"

29 грудня 2020, 17:29
Огляд видовищного матчу Української хокейної ліги

Сьогодні в рамках заключного туру регулярного чемпіонату УХЛ в 2020 році в класичному дербі зійшлися "Донбас" і "Сокіл", повідомляє офіційний сайт УХЛ.

Вже на 34 секунді "Сокіл" відкрив рахунок і втримав перевагу до самої перерви. Однак на початку другого періоду "Донбас" зумів швидко зрівняти рахунок і вийти вперед. Втім, ще до перерви гості вирівняли становище на табло

У третьому періоді команди грали вже набагато обережніше. "Донбас" зумів знову вийти вперед, але втримати перемогу не зміг – за 40 секунд до фінальної сирени "Сокіл" закинув рятівну шайбу і перевів матч в овертайм. Там команди відзначитися не зуміли, а в серії буллітів кияни виявилися більш вдалими, реалізувавши два кидка.

"Донбас" – "Сокіл" – 4:5 ПБ (0:1, 3:2, 1:1, 0:0, 0:1)
Шайби:
0:1 Морозов (Павленко), 00:34; 1:1 Монс (Пангелов-Юлдашев), 20:28; 2:1 Казаковцев (Туркін), 23:15; 2:2 Кузьменко, 30:59; 3: 2 Пангелов-Юлдашев (Лялька, більш.), 33:44; 3:3 Рубан (Міхнов), 37:46; 3:4 Міхнов (Рубан), 55:06; 4:4 Пангелов-Юлдашев (Сигарьов, Буценко), 59:21;