Наша каноістка "загребла" першу медаль на чемпіонаті світу в Угорщині

23 серпня 2019, 17:59
Анастасія Четверикова завоювала "бронзу" на неолімпійській дистанції 500 метрів

Збірна України з веслування на байдарках і каное завоювала свою першу медаль на чемпіонаті світу в Сегеді, Угорщина. У фіналі неолімпійській дисципліни каное-одиночки на дистанції 500 метрів України представляла Анастасія Четверикова. Зі старту заїзду Четверикова разом з білорускою Оленою Ноздрьовою і чинною чемпіонкою світу росіянкою Ксенією Курач пішла у відрив і залишила решту суперниць далеко позаду.

Однак українка не витримала темп своїх опоненток і не зуміла нав'язати боротьбу за "золото", фінішувавши третьою. Цікаво, що білорусці Ноздрьовій вдалося взяти реванш за минулорічний чемпіонат світу, де вона фінішувала слідом за Курач, а цього разу випередила росіянку. Також варто зазначити, що Ноздрьова є дівчиною українського байдарочника Олега Кухарика.

Як ми писали раніше, Канада – в шоці: на допінгу спіймали відому спортсменку Лоренс Венсан-Лапуант. 11-кратна чемпіонка світу запевняє, що навмисне нічого забороненого не вживала. А канадська федерація допомагає спортсменці з'ясувати, яким чином заборонена речовина потрапила в її організм.

Також повідомлялося, що найсексуальніший спортсмен розсмішив соцмережі потугами у веслуванні. У цьому виді спорту Піта Тауфатофуа з Тонги намагається пробитися на Олімпіаду-2020. Нагадаємо, Тауфатофуа привернув увагу всього світу, коли ніс прапор Тонги на церемонії відкриття Ігор 2016 в Ріо з оголеним і намазаним олією торсом.

Відео: Instagram