"Наша мета – фінал": захисник "Шахтаря" відреагував на розгром "Вольфсбурга" в Лізі Європи

5 серпня 2020, 22:23
Микола Матвієнко по гарячих слідах розповів про поєдинок 1/8 фіналу Ліги Європи

/ Фото: Reuters

У середу ввечері донецький "Шахтар" пробився до чвертьфіналу єврокубкового турніру, розібравшись на столичному НСК "Олімпійський" з німецьким "Вольфсбургом". Після гостьової перемоги в березні чемпіон України довів також свою перевагу вдома – 3:0. Наш сайт вів онлайн матчу "Шахтар" – "Вольфсбург".

У поєдинку було два вилучення, скасоване пенальті і град голів у кінцівці! В підсумку "Шахтар" – в чвертьфіналі Ліги Європи. Після емоційної перемоги своїми враженнями з журналістами поділився захисник Микола Матвієнко:

"Насправді ми не ввійшли в гру, як слід. Початок був хвилюючим, ми робили багато втрат. Хоча у мене був шанс відзначитися голом: я нещодавно такий м'яч забив на тренуванні, хотів повторити, але не вийшло. У перерві розібралися, і в другому таймі стали діяти надійніше.

Добре, що Жуні самовіддано заробив дві жовті картки на собі, і це дало нам поштовх. Після цього ми довели справу до результату, який нам потрібен. Тепер є велике бажання перемогти в турнірі. Як говорив раніше Луїш Каштру, наша мета – фінал".