Нарвалися на гранда: "Київ-Баскет" вийшов до чвертьфіналу єврокубка і зіграє з потужними турками

6 лютого 2020, 13:10
Українська команда програла останній матч групового етапу, але пробилася в плей-офф

У баскетбольному Єврокубку ФІБА завершився другий груповий етап. Єдиний представник України на цій стадії, "Київ-Баскет", зумів пробитися в плей-офф і потрапити як мінімум до вісімки кращих команд турніру. Читайте також, як гравець "Київ-Баскета" зробив дівчині пропозицію на Матчі всіх зірок.

Кияни гарантували собі місце в чвертьфіналі ще за два тури до завершення другого раунду. Підопічні Айнарса Багатскіса виграли чотири матчі поспіль, після чого розслабилися і поступилися угорському "Керменду" в гостях, а вчора ввечері – латвійському "Вентспілсу" вдома. Хоча "Київ-Баскет" деякий час лідирував в матчі, але в кінцівці не встояв і дозволив гостям взяти реванш за поразку в першому колі – 80:88.

Читайте, як українського центрового НБА обміняли з "Атланти". Лень буде грати за "Сакраменто".

В результаті віце-чемпіон України посів друге місце в групі К і вийшов до чвертьфіналу. Там суперником киян буде грізна турецька "Каршіяка". Команда має досвід виступу в елітному клубному турнірі Старого Світу – Євролізі, а нині займає другу позицію в дуже сильному чемпіонаті Туреччини. Перший матч "Кив-Баскет" проведе вдома 4 березня, а матч-відповідь відбудеться в Ізмірі 11 березня.