Порушили бойкот і провалилися: ганебні результати українців на чемпіонаті світу з боксу в Росії

19 вересня 2019, 11:28
Жоден з представників України, які поїхали самотужки до Катеринбургу, не дістався до 1/4 фіналу

Перша збірна України з боксу відмовилася від поїздки на чемпіонат світу в Росію, але Федерація боксу України не перешкоджала поїздці до Єкатеринбургу спортсменів, які були готові самостійно оплатити дорогу і виступ на турнірі. У Єкатеринбурзі вже визначилися півфіналісти в кожному з дивізіонів, але до цієї стадії не дійшов жоден українець, їх не було навіть у чвертьфіналі.

Хоча напередодні один з українців, хто поїхав виступати до Росії, Марат Григорян голосно заявляв: "Політика тут ні до чого. Якщо виступаємо на чемпіонаті світу, значить, і ми кращі (в Україні)".

До 52 кг
Максим Фатич
 - перший бій у 1/16 фіналу – 0:5 від турка Батухана Чіфтчі (поступився в наступному бою)

До 57 кг
Олексій Козолок
 - перший бій в першому раунді (ще до 1/16 фіналу) – 1:4 від венесуельця Жана Карлоса Кайседо (поступився в наступному бою)

До 63 кг
Олександр Железняк
- перший бій у першому раунді (ще до 1/16 фіналу) – 0:5 від угорця Баходура Усмонова (дійшов до 1/8 фіналу)

До 69 кг
Мгер Оганесян
– перший бій у першому раунді (ще до 1/16 фіналу) – 2:3 від тайванця Пан Хьюн Міна (поступився в наступному бою).

До 75 кг

Не було українців

До 81 кг

До 91 кг
Марат Григорян
- виграв бій 1/16 фіналу проти азербайджанця Ісмаїла Ягубова (4:1) і поступився в 1/8 фіналу – 0:5 від казаха Василі Левіта (вийшов до півфіналу)

Понад 91 кг
Цотне Рогава
- виграв бій у 1/16 фіналу проти іранця Імана Рамезанпура (5:0) і поступився в 1/8 фіналу – 0:5 від узбека Жалолова Баходіра (вийшов у півфінал)

Таким чином, українські спортсмени, які за власною ініціативою поїхали на змагання до Росії, на шістьох вибороли лише дві перемоги і вибули з боротьби за медалі задовго до вирішальних стадій.

Як ми писали раніше, Ломаченко знову обставив Усика у головному рейтингу світового боксу. Василь зберіг лідерство у списку кращих профі-боксерів планети навіть без нокауту у поєдинку з Кемпбеллом.

Крім того, був названий рік, до якого Ломаченко точно не закінчить кар'єру. Виходячи з нового контракту українського Хайтека, він ще довго виступатиме на рингу.