Наостанок порадували: збірна України з хокею завершила олімпійську кваліфікацію сухою перемогою

9 лютого 2020, 11:32
Підопічні Сергія Вітера обіграли команду Нідерландів

/ Фото: iihf.com

Українська хокейна збірна завершила відбірковий турнір Олімпійських ігор 2022 року. В останньому, третьому матчі в Нур-Султані наші хлопці розправилися з командою Нідерландів з рахунком 3:0. Нагадаємо, позавчора українці програли полякам в олімпійській кваліфікації.

Сьогодні суперник у колективу тренера збірної і "Донбасу" Сергія Вітера був явно нижче рівнем. До речі, на старті турніру збірна України була розгромлена Казахстаном. "Синьо-жовті" закинули одну шайбу в першому періоді, а ще дві – у другому. Голами відзначилися Дмитро Німенко, Микита Буценко та Іван Савченко. У третій 20-хвилинці команди обійшлися без закинутих шайб.

При цьому хокеїсти Нідерландів значно перевершили українців у кидках у ворота: 31 – 19. Однак голкіперу збірної України Артуру Оганджаняну вдалося відстояти свої володіння в недоторканності й відсвяткувати "шат-аут".

Читайте про те, що знаменитий футбольний воротар Петр Чех претендує на нагороду в хокеї. Чех виступає також на позиції голкіпера.

Дивіться, як тренер криворізької команди брав участь у дитячій бійці на турнірі в Одесі