Надаль останнім пробився в 1/4 фіналу в Австралії, а в історії "Шоломів" поступається Новаку і Роджеру

27 січня 2020, 15:06
Далі першу ракетку світу чекає австрієць Домінік Тім

Рафаель Надаль / Фото: Reuters

Іспанець Рафаель Надаль став останнім чвертьфіналістом Australian Open-2020 на чоловічій сітці турніру. У четвертому колі він з великими труднощами переграв австралійця Ніка Кіріос з рахунком 6:3, 3:6, 7:6, 7:6. Відмітимо, що Кіріос в пам'ять про загиблого в неділю Кобі Брайант вийшов на матч у майці "Лос-Анджелес Лейкерс".

Матч тривав трохи більше 3,5 годин. У четвертому сеті Надаль вів із брейком, але не подав на матч за рахунку 5:4, однак на тай-брейку першій ракетці світу вистачило одного міні-брейка, щоб довести зустріч до перемоги.

Тепер іспанець проведе свій 12-й чвертьфінал на австралійському "мейджор" і 41-й на турнірах Великого шолома. Надаль проходить як мінімум до чвертьфіналу "шоломів" з US Open 2017 року. За цим показником він зрівнявся з Джиммі Коннорсом і поступається тільки Новаку Джоковичу (46) і Роджеру Федереру (57).

В 1/4 фіналу Рафаель Надаль вийде проти Домініка Тіма. Перша ракетка світу веде в історії протистоянь з австрійцем 9: 4. За 13 очних поєдинків суперники тільки раз зустрічалися на харді: в 2018 році на US Open, де Надаль оформив перемогу в п'яти сетах. Раніше ми повідомляли, що стали відомі всі 8 учасниць 1/4 фіналу у жінок .