Начудили на нічию: "Дияволи" Сульшера в Лізі Європи розписали мирову в Бельгії

20 лютого 2020, 22:06
Англійській команді довелося відіграватися через помилки воротаря

"Брюгге" - "Манчестер Юнайтед" / Фото: Reuters

Непростим вийшов виїзд "Манчестер Юнайтед" в гості до "Брюгге" у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи. Манкуніанцям, які вважалися фаворитами зустрічі, довелося відіграватися після досить швидкого і курйозного м'яча. Раніше ми писали, що фанати "МЮ" не зможуть відвідувати матчі "Челсі" через гомофобні кричалки.

Проблеми англійського гранда, який зараз переживає непрості часи, почалися на 15-й хвилині, коли Сімон Міньйоле вибив м'яч від воріт на чужу половину поля, голкіпер МЮ Ромеро чогось вибіг зі своєї штрафної, але перехопити снаряд не встиг, а Еммануель Денніс Бонавентуре взяв і перекинув м'яч через Серхіо.

Цікаво, що зрівняли рахунок англійці також після безглуздої помилки. На 36-й хвилині гравець "Брюгге" ввів м'яч з-за бокової на Мехелен, але той пробіг повз нього, а Марсьяль підхопив "загублену" сферу, втік на рандеву з Міньоле і спокійно пробив у правий нижній від себе кут – 1:1 .

До кінця матчу як Бонавентуре міг зробити дубль, так і Марсьяль, загострив гру "Червоних дияволів" вихід Бруну Фернандеша, але Сульшер випустив його занадто пізно і зустріч так і завершилася – 1:1. Так що через тиждень все вирішиться в Манчестері. Раніше ми писали, що збірна Англії ризикує залишитися без ще одного лідера на Євро-2020.

"Брюгге" – "Манчестер Юнайтед" – 1:1