На жилах до третього кола: українець не зіграв фінал в Італії через вірус і тепер хоче титул в По

26 лютого 2020, 16:15
Далі Марченко чекає росіянин Теймураз Габашвілі, якого він обігравав чотири рази

Ілля Марченко. Фото ФТУ

Український тенісист Ілля Марченко жваво стартував на Челленджері у Франції і вже добрався до третього раунду. А в другому колі 32-річний спортсмен переграв 11-го сіяного в По, італійця Марко Трунджелліті з рахунком 2:6, 7:5, 6:1. Нагадаємо, що минулого тижня Ілля дійшов до вирішального матчу на турнірі в Бергамо, але фінал Марченко скасували через коронавірус.

Сьогодні українець і італієць провели на корті годину і 45 хвилин. У першому сеті Ілля не забрав жодного брейкпоінта і програв 2 гейми на своїй подачі. У другій партії Трунджелліті вів з рахунком 5:3 і, здавалося, нашому тенісистові доведеться зачохлити ракетку, але Марченко проявив характер, і за 4 наступних гейми Марко зумів виграти лише 3 очки. У вирішальному сеті Ілля записав до свого активу два брейка і оформив путівку в наступний раунд.

Ілля Марченко / Фото: Instagram

В 1/8 фіналу Ілля Марченко зіграє проти росіянина Теймураза Габашвілі – 277 номер рейтингу АТР. На даний момент українець веде за особистими зустрічами 4:1, а свою єдину перемогу Габашвілі оформив ще в 2014 році, після чого три матчі завершилися на користь Іллі.

Дивіться також, на який неймовірний подвиг зважилася жінка, щоб Сергій Стаховський став професійним тенісистом