Тому він Кубок! Аутсайдери з "Астон Вілли" обіграли "Лестер" завдяки голу Трезеге і вийшли до фіналу

29 січня 2020, 00:45
У другій півфінальній дуелі Кубка ліги в середу зійдуться клуби з Манчестера – "Сіті" і "Юнайтед"

/ Фото: Reuters

Справжній кубковий характер продемонструвала "Астон Вілла" – команда, яка бореться за виживання в англійській Прем'єр-лізі. У вівторок пізно ввечері колектив з Бірмінгема завоював путівку до фіналу Кубка ліги, здолавши за сумою двох матчів одного з лідерів чемпіонату Англії – "Лестер". До слова, читайте, як колишній гравець "Шахтаря" підписав контракт з "Манчестер Сіті".

Перша зустріч між суперниками на початку січня завершилася в Лестері несподіваною нічиєю – 1:1. Але в повторній зустрічі "Астон Вілла" здивувала третю команду Прем'єр-ліги ще більше. Вже на 12-й хвилині Метт Таргетт пробив Каспера Шмайхеля. Однак у другому таймі Кілечі Іхеаначо відновив рівновагу, вразивши порожній кут воріт, – знову 1:1.

Читайте, як "Кардіфф" збирається звинуватити "Нант" у вбивстві Еміліано Сали. Аргентинець загинув в авіакатастрофі рік тому.

Розв'язка наступила на третій доданій хвилині, коли єгипетський форвард Махмуд Хассан Трезеге приніс бірмінгемцям перемогу і путівку в фінал – 2:1! Цікаво, що прізвисько Трезеге єгиптянин отримав за схожість з колишнім гравцем збірної Франції Давидом Трезеге.

У другому півфіналі зустрічаються команди Манчестера – "Сіті" і "Юнайтед". Перший матч залишився за "городянами" – 3:1.

Дивіться, як "Лестер" поступався з мінімальним рахунком "Манчестер Сіті"