На студентських змаганнях в США оновили світовий рекорд в бігу на 400 метрів

11 березня 2018, 12:06
Американський студент Майкл Норман побив світовий рекорд в бігу на 400 м в приміщенні

Майкл Норман. Фото Instagram

Американець Майкл Норман побив світовий рекорд в бігу на 400 метрів в приміщенні на чемпіонаті Національної асоціації студентського спорту (NCAA), який проходить в Коледж-Стейшн (штат Техас, США), повідомляє AFP.

Норман, який представляє Університет Південної Кароліни, в фіналі змагань переміг з результатом 44,52 секунди. Раніше на цих же змаганнях в першому фінальному забігу рекорд був оновлений ямайським бігуном Якімом Блумфілдом, який демонстрував час 44,86 секунди.

Колишнім власником рекорду був Брелон Теплін з Гренади, в лютому пробіг дистанцію за 44,88 секунди також на змаганнях в Коледж-Стейшн.