На радість любителям спорту і краси: українські фігуристи перемогли на міжнародному турнірі

2 грудня 2019, 17:34
Юніорський дует Голубцова /Білобров виграв змагання, а Назарова і Нікітін стали другими серед дорослих

Українські фігуристи продовжують радувати своїх шанувальників успіхами на міжнародних турнірах. Нехай не найвищого рівня, та все ж. Двічі наші співвітчизники піднімалися на п'єдестал традиційного Кубка Босфору-2019, який пройшов у Стамбулі. Нещодавно ми писали, що танцювальний дует Назарова /Нікітін став третім в Мінську .

Обидва досягнення українці здобули у змаганнях танцювальних дуетів. У юніорів Марія Голубцова і Кирило Білобров завоювали "золото". Вони показали найкращий результат як в довільному (98,56 бала), так і в короткому танці (64,19 бала) і піднялися на вершину п'єдесталу із загальним результатом 162,75 бала. Це вже друга їхня перемога в сезоні після першого місця на Кубку Хеллоуїна в угорському Будапешті.

Ще одну медаль Україні принесли дорослі танцюристи. Причому Олександра Назарова і Максим Нікітін завойовують нагороди на кожному спорті поточного сезону. Наша пара посіла друге місце, як в ритмічному (76,64 бала), так і в довільному танці (112,59 бала) і, в підсумку, отримала срібну медаль. Поступилися українці лише представникам Польщі.