На п'яти Семеренко і Джимі настає екс-білоруска Блашко: як біглося українкам на Кубку Норвегії

17 листопада 2019, 15:06
Віта і Валя стали кращими в збірній України в Норвегії, але вражає і 23-річна Дарина

Дарина Блашко / Фото: Instagram

Українські біатлоністки так і не змогли піднятися на п'єдестал на першому старті сезону – відкритому Кубку Норвегії в Шушені. Вчора в спринтерській гонці в кроці від нагород зупинилася Віта Семеренко, показавши четвертий результат при чистій стрільбі. Сьомий з одним промахом прибігла Юлія Джима. Раніше ми писали, що на старті біатлонного сезону Фуркад обігнав Йоханнеса Бе, але став лише третім.

Сьогодні мас-старт Віта і Юлія вже не бігли, а за їх відсутності кращої стала Валя Семеренко – сьомий час при нулі на чотирьох рубежах. Слідом за нею, восьмий, з таким же показником на стрільбі завершила гонку 23-річна Дарина Блашко. Анастасія Меркушина промазав двічі і виявилася тільки 24-й. Ми вже повідомляли, що Блашко виграла "бронзу" літнього чемпіонату світу з біатлону .

Перемога другий день поспіль дісталася італійці: в спринті першою була Ліза Вітоцці, а в мас-старті – Доротея Вірер. Нагадаємо, що Доро в в минулому сезоні виграла Кубок світу, а Ліза стала другою в загальному заліку. Новий офіційний сезон в біатлоні стартує вже 30 листопада в шведському Естерсунді. дивіться повний розклад календаря Кубка світу з біатлону 2019/2020 .

Нагадаємо, що в 2017-м дворазова чемпіонка світу серед юніорів білоруска Блашко отримала український паспорт .

Дивіться сюжет про те, що українські біатлоністи Дмитро Підручний та Анастасія Меркушина виступатимуть на традиційній Різдвяній гонці від України