На прощання Підручний влучив 19 разів: як Україна закрила біатлонний сезон

24 березня 2019, 18:54
В останній гонці Кубка світу не було рівних рекордсмену-норвежцю. Українець – у топ-20

/ Фото: Getty Images

Норвезький біатлоніст Йоханнес Бьо став переможцем заключній гонки біатлонного сезону – мас-старту на етапі Кубка світу в Холменколлені. 25-річний спортсмен не допустив жодного промаху на вогневих рубежах і випередив найближчого суперника майже на 20 секунд. Друге місце посів німець Арнд Пайффер, третє ще один представник Німеччини Бенедикт Долль.

Єдиний українець у мас-старті – сенсаційний чемпіон світу Дмитро Підручний – фінішував 19-м. Українець міг виявитися вище, але допустив промах на останньому вогневому рубежі. Таким чином в активі Дмитра – не тільки 19-е місце, а й 19 точних пострілів в заключній гонці сезону.

Відзначимо, що Йоханнес Бьо оновив свій же рекорд за кількістю перемог за сезон. Мас-старт Холменколлена став 16-м успіхом норвежця. Попереднє досягнення француза Мартена Фуркада дорівнювало 14-ти перемогам протягом одного сезону.

Кубок світу. Холменколлен. Мас-старт. Чоловіки

• 1. Йоханнес Тінгнес Бьо (Норвегія) 37:25,6 (0+0+0+0)
  • 2. Арнд Пайффер (Німеччина) +19,2 (0+0+0+0)
  • 3. Бенедикт Долль (Німеччина) +38,0 (1+0+0+1)
  • ... 19. Дмитро Підручний (Україна) +2:03,0 (0+0+0+1)

Як повідомлялося раніше, Дмитро Підручний втратив медаль ЧС на останній стрільбі.

Також повідомлялося, що один із знаменитих братів-біатлоністів Фуркад завершив кар'єру.