На відмові: Світоліна другий рік поспіль зіграє у фіналі Підсумкового турніру

2 листопада 2019, 15:06
Бенчіч не змогла дограти поєдинок

/ Фото: Reuters

Перша ракетка України і восьма ракетка світу Еліна Світоліна пройшла через відмову 22-річну швейцарку Белінда Бенчіч в півфіналі Підсумкового турніру WTA Finals, який проходить в китайському Шеньчжені.

Бенчіч відмовилася продовжувати матч за рахунку 5: 7, 6: 3, 4: 1 на користь Світоліной.

На момент зупинки гри українка здійснила 4 брейки, віддавши 2 подачі суперниці. Світоліна зробила 16 ейсів при 7 подвійних помилках.

Українка стала першою тенісисткою яка пройшла в фінал Підсумкового чемпіонату на наступний рік після перемоги.

Еліна Світоліна є чинною чемпіонкою турніру. В іншому півфіналі зустрінуться чешка Кароліна Плішкова і австралійка Ешлі Барті.

Белінда Бенчіч (Швейцарія) – Еліна Світоліна (Україна) – 7: 5, 3: 6, 1: 4

Раніше ми писали, що Еліна в Китаї виграла вже 25 мільйонів гривень , В перекладі на долари – 995 тисяч.

Дивіться також сюжет, як Еліна Світоліна обіграла чеську тенісистку Плішкова на старті турніру в Китаї