На матчі "Карпати" – "Чорноморець" помер вболівальник

31 березня 2018, 21:58
Чоловікові стало зле під час перерви матчу, медикам не вдалося його врятувати

У суботу , 31 березня, під час матчу25 туру чемпіонату України з футболу " Карпати " – " Чорноморець " помер уболівальник львівської команди .

У перерві одному з уболівальників Владиславу Мельнику, 1968 року народження, знадобилася термінова лікарська допомога, повідомляє офіційний сайт клубу. Практично протягом усього другого тайму шість медиків боролися за життя чоловіка, перенесли його з сектора до карети швидкої, яка під'їхала прямо до трибун. Однак, на жаль, врятувати чоловіка не вдалося.

"Відбулася страшна трагедія – помер наш уболівальник. Безперечно, "Карпати" присвячують цю перемогу Владиславу. Також клуб візьме на себе всі витрати пов'язані з похоронами", – запевнив віце-президент "Карпат" Олег Смалійчук.

Нагадаємо, що
матч "Карпати" – "Чорноморець"завершився перемогою львівської команди з рахунком – 3 : 1 .
Завтра в чемпіонаті України будуть зіграні два суперпоєдинки в першій шістці : " Маріуполь " приймає київське " Динамо " , а претендує на " бронзу " луганська " Зоря " зіграє з донецьким " Шахтарем " .