Більше як 40 тисяч квитків на матч Федерера і Звєрєва продали за три години

18 листопада 2019, 16:13
Зірки світового тенісу проведуть у Мексиці виставковий матч на величезній арені

Після офіційного завершення тенісного сезону зіркові Роджер Федерер і Олександр Звєрєв вирішили провести ще й показовий матч у Мексиці. Причому найближчої суботи, 23 листопада, вони зустрінуться на арені в Мехіко, яка може вмістити 41 тисячу глядачів! Нагадаємо, обидва тенісисти брали участь у Підсумковому чемпіонаті АТР, який завершився вчора в Лондоні. Переможцем турніру став 21-річний грек Стефанос Ціціпас, який обіграв у фіналі торішнього тріумфатора – австрійця Домініка Тіма.

Цікаво, що всі квитки на "Плаза де Торос" у мексиканській столиці на шоу Федерера і Звєрєва розійшлися всього за три години! Зустріч пройде під відповідною вивіскою: "Найвеличніший матч".

Правда, на Підсумковому чемпіонаті в Лондоні і Олександр, і Роджер зійшли з дистанції в півфіналах. Німець поступився Тіму, а швейцарець не встояв перед майбутнім переможцем, програвши у двох сетах.