На Кубку Америки переплутали гімн Уругваю і Чилі

6 червня 2016, 12:24
Мексика обіграла Уругвай на Кубку Америки – 3:1

Футболісти збірної Мексики з перемоги над уругвайцями стартували на Кубку Америки, що проходить в США.

Зустріч суперників по групі С завершилася перемогою мексиканців з рахунком 3:1. За команду Мексики відзначилися уругваєць Альваро Перейра (4-я хвилина), який забив м'яч у власні ворота, Рафаель Маркес (85) і Ектор Еррера (90). У складі уругвайців відзначився Дієго Годін (74).

Уругвайці з 45-ї хвилини грали в меншості, за другу жовту картку був вилучений Маттіас Вечіно. На 73-й склади зрівнялися – так само за другу жовту у мексиканців був видалений Андрес Гуардадо.

Матч почався з помилки організаторів, які включили замість гімну Уругваю гімн Чилі. Згодом організатори принесли уругвайцями вибачення.

У другому турі збірна Уругваю зіграє з командою Венесуели, мексиканці зустрінуться з футболістами Ямайки. Матчі пройдуть 9 червня.