На килимі Бухареста всі під Оксаною: українка виграла "золото" чемпіонату Європи з боротьби

11 квітня 2019, 19:42
Красуня з Івано-Франківщини по черзі впоралася з суперницями з Азербайджану, Туреччини і Болгарії

Оксана Лівач - зверху / Фото: Getty Images

Українська борчиня Оксана Лівач завоювала "золото" чемпіонату Європи, який відбувається в Бухаресті. У ваговій категорії до 50 кг українка по черзі перемогла азербайджанку Туркан Насірову та представницю Туреччини Евін Демірхан, а в фіналі здолала болгарську спортсменку Міглену Селішку.

Оксані Лівач – 21 рік. Вона родом з міста Долина на Івано-Франківщині. 2014 року вона стала чемпіонкою Європи серед кадетів, а торік – вже бронзовою призеркою дорослого чемпіонату світу. Цікаво, що її тренує Андрій Стадник – український борець вільного стилю, срібний призер літніх Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні, який одружений з чемпіонкою світу Марією Стадник.

Для України ця медаль Оксани Лівач стала третьою на поточному чемпіонаті Європи і першою – золотою. До цього бронзові нагороди завоювали Василь Шуптар і Олександр Хоцяновський.

Як повідомлялося раніше, переможниця чемпіонату світу в Будапешті отримала визнання в Україні. Борчиню Аллу Черкасову назвали найкращою спортсменкою місяця в країні.