На чемпіонаті світу в Пекіні завершилося жіноче багатоборство: Мохнюк посіла сьоме місце

23 серпня 2015, 15:31
Інша українська легкоатлетка Аліна Федорова показала 17-й результат

Анастасія Мохнюк посіла підсумкове сьоме місце. Фото

У Пекіні проходить другий день чемпіонату світу з легкої атлетики. У жінок у вечірній програмі пройшов останній вид у семиборстві – біг на 800 метрів – і стали відомі медалістки .

Перемогла британка Джессіка Енніс – Хілл, яка набрала 6 669 очок. Володаркою " срібла" стала канадка Бріанн Тейса – Ітон – 6554. Третє місце посіла латвійка Лаура Ікауніеце – 6 516 .

Українка Анастасія Мохнюк посіла сьоме місце ( +6359 очок), а Аліна Федорова – 17 – е ( +5978 очок). Відзначимо, що після п'яти видів проіграмми з семи Мохнюк у загальному заліку йшла на третьому місці.

Семиборство включає в себе такі види : біг на 100 метрів з бар'єрами , стрибки у висоту , штовхання ядра , біг на 200 метрів , стрибки в довжину , метання списа і біг на 800 метрів.

Всі новини чемпіонату світу з легкої атлетики.

У неділю на ЧС в Пекіні будуть розіграні п'ять комплектів медалей: в спортивній ходьбі на 20 км, метанні молотаі штовханні ядра ( 14:30 ) у чоловіків, жіночому семиборстві ( 14:40 ), а також у спринті на 100 метрів ( 16:15 ) у чоловіків.