На чемпіонаті світу з баскетболу визначилися всі півфіналісти: відео найкращих моментів середи

11 вересня 2019, 22:11
Навчена гірким досвідом американців, Австралія не дозволила собі розслабитися в матчі з Чехією

Чехія не перестрибнула Австралію / Фото: AFP

Збірна Австралії з баскетболу вийшла в півфінал чемпіонату світу-2019, що проходить в Китаї. У чвертьфіналі австралійці впевнено переграли національну команду Чехії.

Вирішальною в матчі стала третя чверть, в якій австралійці збільшили перевагу до 15 очок, перетворивши заключний ігровий відрізок на формальність. У заключній чверті Чехія виявилася трохи сильнішою, але на підсумковий результат це не вплинуло. Аргентинці здобули перемогу з рахунком 82:70 (17:17, 16:13, 30:18, 19:22).

У півфінальній зустрічі Австралія битиметься із збірною Іспанії. В іншому півфіналі турніру візьмуть участь Франція і Аргентина. Півфінальні матчі пройдуть 13 вересня, матч за третє місце і фінал – 15 вересня.

Як ми писали раніше, на чемпіонаті світу з баскетболу в Китаї грянула суперсенсація: збірна США не змогла вийти в півфінал турніру, поступившись Франції з різницею в 10 очок. Поразка від Франції перервала 58-матчеву переможну серію команди США в офіційних турнірах.

Американці 13 років не програвали в турнірних зустрічах, після того як поступилися збірній Греції в півфіналі чемпіонату світу 2006 року. Після цього збірна США залишалася непереможною на чемпіонаті Америки 2007 року, Олімпійських іграх 2008 року, чемпіонаті світу 2010 року, Олімпіаді 2012 року, ЧС 2014 року і Олімпіади 2016 року.

Раніше ми писали, що син Коломойського з "татовою" шевелюрою йде під щит: з'явилися фото першого тренування Грегорі за БК "Дніпро". Після виступів у клубах США й Ізраїлю Коломойський-молодший приєднався до володарів Кубка України.

Також ми розповідали, що чемпіон НБА подарував мамі на день народження дорогу машину. Баскетболіст "Торонто" Норман Пауелл опублікував відео свого грандіозного презенту в Instagram, зазначивши: "Такого авто у самого немає".