На чемпіонаті Європи з легкої атлетики стався витік газу

11 серпня 2018, 11:23
Причиною затримки старту в ходьбі на ЧЄ в Берліні став витік газу на трасі

Витік газу на стадіоні стала причиною зат

Старт змагань в ходьбі на 20 кілометрів у жінок на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Берліні був відкладений через витік газу на трасі , повідомила керівник делегації нейтральних атлетів Олена Орлова . Старт був намічений на 9:05 за місцевим часом і спочатку був відкладений на півгодини . Новий час старту – 10:55 ( 11:55 за київським часом ) . І чоловіки , і жінки почнуть боротьбу на дистанції 20 км одночасно .

Нагадаємо , що українська бігункаГанна Рижикова в Берліні завоювала "срібло" чемпіонату Європи з легкої атлетики на дистанції 400 метрів з бар'єрами .

Раніше в п'ятницю відразудві українки потрапили на подіум чемпіонату Європи на дистанції 800 метрів.Наталія Прищепа принесла Україні друге " золото " на чемпіонаті Європи з легкої атлетики , Ольга Ляхова взяла " бронзу " .

Днем раніше Сергій Нікіфоров став бронзовим призером чемпіонату Європи. Українець в стрибках в довжину показав результат 8,13 метра і поступився німцеві Фабіану Хейтлі , який з таким же результатом став срібним призером ( але зробив це з другої спроби ) . " Золото " завоював грек Мільтіадіс Тентоглу ( 8,25 м ) .