Мюріель Аурі стала чемпіонкою світу на 60-метрівці

3 березня 2018, 00:17
Друге і третє місце розділили всього п'ять сотих мілісекунди

Фото AFP

Мюріель Аурі з Кот-д'Івуару виграла золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики в закритому приміщенні з бігу на 60 метрів.

Івуарійка пробігла дистанцію за 6,97 секунди, продемонструвавши кращий результат сезону в світі.

Друге і третє місце розділили всього п'ять сотих мілісекунди. Срібна медаль дісталася Марі-Жозе Та Лу (7,043) з Кот-д'Івуару, а бронзова – швейцарці Муджінге Камбунджі (7,048).

Сьогодні раніше українка Шух стала сьомою в багатоборстві на чемпіонаті світу з легкої атлетики. Результати призерок Джонсон-Томпсон і Дадіч стали для них кращими в сезоні, а бронзова медалістка Родрігес встановила рекорд континенту.

Нагадаємо, що український український легкоатлет Євген Гуцол не зміг вирушити на чемпіонат світу в Бірмінгем через проблеми з візою. В результаті цього в ЧС не візьме участі не тільки Гоцул, але і вся естафетна команда України.

Раніше ми повідомляли, що на ЧС з легкої атлетики відбувся унікальний випадок на – всі учасники забігу дискваліфіковані. Судді змушені були анулювати результати всього забігу.