"МЮ" повеселився в Парижі, дотиснувши фіналістів Ліги чемпіонів на останніх хвилинах

21 жовтня 2020, 07:54
Антоні Марсьяль заробив пенальті й забив автогол

Маркус Рашфорд святкує забитий м'яч / Фото: Reuters

У центральному матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів фіналіст минулорічного розіграшу "Парі Сен-Жермен" приймав "Манчестер Юнайтед". Зустріч пройшла на стадіоні "Парк де Пренс" у Парижі й завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1. А раніше ми повідомляли, що в "МЮ" готують відставку Сульшера і вже знайшли йому заміну.

На 21-й хвилині головний арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота "Парі Сен-Жермен" за порушення на Антоні Марсьялі. З першої спроби півзахисник "МЮ" Бруну Фернандеш не зміг вразити ворота, але на допомогу португальцю прийшов VAR. Виявилося, що Кейлор Навас вийшов далеко з воріт. І з другої спроби Бруну таки переграв воротаря.

"ПСЖ" – "МЮ" / Фото: Reuters

На 55-й хвилині зустрічі Марсьяль відзначився ще раз. Тільки тепер допоміг забити "ПСЖ", зрізавши м'яч у власні ворота, – 1:1. Однак англійська команда все-таки повезла перемогу з Парижа. На 85-й хвилині переможний гол "Манчестер Юнайтед" забив Маркус Рашфорд, який вразив дальній кут.

У другому матчі групи H "Лейпциг" приймав турецький клуб "Істанбул ББ". Зустріч завершилася перемогою німецької команди з рахунком 2:0.