"Ми могли забити більше": тренер "Челсі" прокоментував розгром "Динамо" в Лізі Європи

8 березня 2019, 09:19
Саррі наполягає, що потрібно зберігати пильність і не розслаблятися перед матчем

Мауріціо Саррі / Фото: AFP

Головний тренер лондонського "Челсі" Мауріціо Саррі прокоментував розгромну перемогу над київським "Динамо" (3:0) в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. Зустріч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи "Динамо" – "Челсі" відбудеться 14 березня в Києві. Ми провели онлайн поєдинку "Челсі" – "Динамо" з фото, коментарями і відеоповторами голів.

"Ми могли забити більше, особливо в першому таймі, але результат все одно хороший. Змогли не пропустити на своєму полі, що дуже важливо в цьому турнірі. Незважаючи на велику перемогу, повинні поїхати до Києва з максимальним рівнем зосередженості.

Треба зберігати пильність і не розслаблятися. Якщо пропускаєш в матчі-відповіді, то ризикуєш потрапити в психологічну яму. Ми повинні поїхати до Києва з високим рівнем концентрації", – цитує італійського фахівця офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, перемогу команді Саррі принесли точні удари Педро в першому таймі і Вілліана і Хадсона-Одоі після перерви. Кияни за весь матч завдали чотири удари по воротах. Але жодного разу не влучили в створ.

Після зустрічі головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич заявив: "У другому таймі ми виглядали досить впевнено".