Чоловіки вперше виступили в синхронному плаванні на ЧС: росіянин в образі солдата

25 липня 2015, 13:10
Чоловіки вперше стартували в синхронному плаванні на чемпіонаті світу з водних видів спорту

Російські синхроністи Мальцев і Валітова.

Дебют чоловіків у синхронному плаванні на великих офіційних змаганнях під егідою Міжнародної федерації плавання відбувся в суботу, коли почалися змагання в змішаних дуетах на чемпіонаті світу в Казані.

Мікст – дуети представлять технічні і довільні програми і змагатимуться за медалі у двох цих дисциплінах.

Росіяни Дарина Валітова і Олександр Мальцев виступили в кваліфікації до технічної програми на музику з кінофільму " Сімнадцять миттєвостей весни" і набрали 88,8539 бали. Цей результат став найкращим :

Друге місце в кваліфікації зайняли американці Христина Джонс і Білл Мей ( 86,7108 ) :

Третіми стали італійці Маніла Фламіні і Джорджіо Мінізіні ( 85,4125 ) .

Чемпіонат світу з водних видів спорту пройде в Казані з 24 липня по 9 серпня.