Чоловіки плюс жінки: США виграли унікальну естафету на чемпіонаті світу в Досі

30 вересня 2019, 00:28
Американці стали першими в історії володарями світового "золота" у змішаному забігу 4 по 400 метрів

/ Фото: Reuters

Збірна США стала першим в історії чемпіоном світу у змішаній естафеті 4х400 метрів. Українські чемпіони Європейських ігор не зуміли пробитися до фіналу в катарській Досі, де американська четвірка у складі Уїла Лондона, Еллісон Фелікс, Кортні Около і Майкла Черрі перемогла з величезним відривом і новим світовим рекордом – 3:09.34.

Цікаво, що всі команди бігли за схемою чоловік-жінка-жінка-чоловік, і лише Польща – за схемою чоловік-чоловік-жінка-жінка. У підсумку, поляки лідирували після 800 м і 1200 м, однак на фініші виявилися лише п'ятими.

Як ми писали раніше, у шведської спортсменки зламався шест під час стрибка на ЧС за її життя стало реально страшно. Благо, скандинавка Бенгтссон якимось дивом залишилася цілою і неушкодженою після невдалої спроби взяти висоту 4,80.

Також ми розповідали, що українського атлета відвезли з фінішу на інвалідному візку. Нашому ходоку Мар'яну Закальницькому стало погано після 50-кілометрового марафону. Українець настільки виснажився, що не зміг самостійно залишити трасу.

Пізніше українці розповіли про кошмарний марафон ходоків на чемпіонаті світу. "Я прокинувся вже під крапельницею. Не пам'ятаю, як мене туди везли. Пам'ятаю, що у мене дуже піднялася температура і мене помістили в крижану ванну", – зізнався Мар'ян Закальницький.

Дивіться, як стрибає у висоту українська надія на медаль ЧС в Катарі Ярослава Магучіх