Моурінью злим жартом відреагував на провал "Тоттенгема" в Лізі Європи

30 жовтня 2020, 10:19
Лондонська команда першою з англійських програла в сезоні 2020/2021

/ Фото: Reuters

Вчора ввечері відбулося 24 поєдинки Ліги Європи. В одному з них українська "Зоря" поступилася португальському клубу, але аналітики знайшли в "Зорі" найкращого гравця матчу проти "Браги". Також невдачі зазнав більш іменитий англійський "Тоттенгем".

Підопічні Жозе Моурінью досить несподівано програли в Бельгії скромному "Антверпену" з рахунком 0:1. Гольову передачу зробив колишній форвард київського "Динамо" Дьємерсі Мбокані. Лондонська команда першою з англійських зазнала поразки в новому сезоні. До цього в 13 матчах представники Прем'єр-ліги здобули 12 перемог й одного разу зіграли внічию.

На невдачу екстравагантний тренер "Шпор" відреагував грізним рішенням і повідомленням в соціальних мережах:

"Погане виконання заслуговує поганого результату. Сподіваюся, всі в цьому автобусі так само засмучені, як і я. Об 11-й ранку – тренування".

Також португальський фахівець зізнався журналістам, що в перерві хотів поміняти всіх 11 гравців своєї команди. У підсумку після першого тайму на поле вийшли чотири нові футболісти, а трохи пізніше й Гаррі Кейн змінив Гарета Бейла, проте гості так і не забили жодного м'яча. Тепер замість відпочинку після матчу й перельоту хлопців чекає ранкове заняття на базі.

Дізнавайтеся всі результати другого туру Ліги Європи – за 29 жовтня.