Моурінью з "Тоттенгемом" втер носа колишнім босам з "Челсі" в Кубку англійської ліги

30 вересня 2020, 09:38
"Шпори" обіграли "синіх" в 1/8 фіналу турніру в серії 11-метрових ударів

Жозе Моуринью / Фото: Reuters

Поки більш скромні європейські клуби пробиваються до групових раундів турнірів через кваліфікацію, в Англії захопилися матчами Кубка ліги. У ці дні проходять стадії 1/16 і 1/8 фіналу. Так "МанСіті" ледь обіграв клуб другого дивізіону, а "Ліверпуль" відвантажив супернику сім голів. Посіву тут немає, так що жереб зводить між собою й команди еліти.

Вчора пізно ввечері в лондонському дербі билися "Тоттенгем" і "Челсі". Не секрет, що для португальського наставника "Шпор" Жозе Моурінью зустрічі з колишнім клубом носять принциповий характер. Гості відкрили рахунок на 19-й хвилині після голу німецького новачка Тімо Вернера. А Гаррі Кейн і компанія порадували свого тренера в кінцівці. На 83-й хвилин Ерік Ламела відновив рівновагу – 1:1. При цьому, що цікаво, аргентинець грав в різних бутсах через те, що у нього виникла проблема з правою ногою й однакові йому вже не підходили.

А в серії пенальті "Тоттенхем" виявився холоднокровніше, перемігши 5:4. Останнім ударом молодий Мейсон Маунт просто не влучив у ворота. Дивіться огляд поєдинку.

Сьогодні зіграють ще чотири матчі 1/8 фіналу. Зокрема, "МанСіті" в гостях зіграє з "Бернлі", а "Вест Гем" – із "Евертоном".

Раніше Зінченко відреагував на перемогу "Манчестер Сіті" у фіналі Кубка ліги-2020.