"Мотор" програє третій матч в Лізі чемпіонів

13 жовтня 2014, 10:43
Українці на виїзді поступилися польському "Вівель Кельце"

Фото isport.ua

Запорізький "Мотор" так і не зміг набрати перші очки в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів. Виною тому лідер групи D – чемпіон Польщі "Вівель Кельце". Незважаючи на зоряний склад опонентів, гандболісти "Мотора" не знітилися.

На перерву запорожці пішли, програючи три м'ячі. У другій половині матчу підопічні Сергія Бебешка змогли наздогнати господарів. Не в останню чергу завдяки вдалим діям Ріхарда Штохля і Валентина Кошового. Голкіпери "Мотора" не раз рятували команду в найскладніших ситуаціях. Удача відвернулася від запорожців за п'ять хвилин до кінця матчу. М'яч вперто не йшов у ворота поляків, за рахунку 27:26 українці двічі поспіль заробляли право на пенальті, але ні Олег Скопинцев, ні Микола Стецюра відзначитися не змогли.

"Вівель Кельце" довів справу до перемоги 30:26, і зміцнився на першому рядку групи D "Мотор" поки з нулем в графі набраних очок, наступний поєдинок підопічні Сергія Бебешка проведуть 18 жовтня у Києві проти данського Ольборга.