"Мотор" програв другий матч у Лізі чемпіонів

24 вересня 2018, 09:52
Запорізький клуб на виїзді поступився датському "С'єрну"

У чоловічій гандбольній Лізі чемпіонів пройшов другий тур групового етапу. Запорізький "Мотор" гостював в Данії, де зустрічався з місцевим "С'єрном". У минулому сезоні саме данці вибили нашу команду з турніру, тому "Мотор" налаштовувався на реванш. Але перемогу знову здобув "С'єрн" – 37:33 (19:14).

Наступний матч Ліги чемпіонів "Мотор" проведе 30 вересня вдома проти угорського "Сегеда".

Всього в групі запорізького клубу вісім команд, які зіграють у два кола. Перші шість клубів вийдуть в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Переможець групи відразу потрапляє в чвертьфінал турніру.

Нагадаємо, що в першому турі "Мотор" вдома програв французькому "Парі Сен-Жермен".

До речі, Лігу чемпіонів-2018 виграв французький "Монпельє", який у фіналі переміг земляків з "Нанта" – 32:27. Для "Монпельє" – це другий титул в історії. Раніше команда вигравала Лігу чемпіонів в 2003 році.

"Мотор" розпочав сезон з перемоги в Суперкубку України. Клуб виграв трофей вчетверте поспіль, перегравши своїх земляків з ЗТР.