"Мотор" програв третій матч у Лізі чемпіонів

30 вересня 2018, 22:47
Українці мінімально поступилися угорському "Седешу"

Фото ГК "Мотор"

Запорізький "Мотор" програв третій поспіль матч у Лізі чемпіонів. Вдома діючий чемпіон України не впорався з угорським "Седешем".

Ключовою стала перша половина зустрічі. Запорожці поступилися угорцям з різницею в шість м'ячів, надавши супернику солідний гандикап перед другим таймом.

У другій половині зустрічі "Мотор" відіграв п'ять м'ячів, але уникнути поразки українському клубу не вдалося.

"Мотор" (Україна) – "Седеш" (Угорщина) – 31:32 (13:19)

Наступний поєдинок запорожці зіграють проти німецького "Фленсбург-Хандевітта" 3 жовтня в 4-му турі Ліги чемпіонів. Поки ж Мотор займає 7-е місце в турнірній таблиці, не маючи в активі набраних очок.

Всього в групі запорізького клубу вісім команд, які зіграють у два кола. Перші шість клубів вийдуть в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Переможець групи відразу потрапляє в чвертьфінал турніру.

До речі, Лігу чемпіонів-2018 виграв французький "Монпельє", який у фіналі переміг земляків з "Нанта" – 32:27. Для "Монпельє" – це другий титул в історії. Раніше команда вигравала Лігу чемпіонів в 2003 році.

"Мотор" розпочав сезон з перемоги в Суперкубку України. Клуб виграв трофей вчетверте поспіль, перегравши своїх земляків з ЗТР.