"Мотор" залишає гандбольну Лігу Європи

4 березня 2018, 21:29
Український клуб поступився за сумою двох матчів "Ск'єрну"

Запорожці програли в Данії. Фото ГК "Мотор"

Запорізький "Мотор" другий рік поспіль не зумів пробитися в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Запорожці зазнали поразки в двоматчевому протистоянні з "Ск'єрном".

Підопічні Патрика Ромбеля відправлялися в Данію з запасом +2, здобутим у першому поєдинку в Харкові. Спочатку український клуб грав зі своїм суперником на рівних, іноді навіть виходячи вперед. Проте в кінцівці першого тайму "Мотор" дозволив "Ск'єрну" піти у відрив, поступившись у першому таймі – 15:20.

У другій половині запорожці зуміли скоротити відставання до -2, проте потім данці знову провели успішний відрізок і забезпечили собі спокійну кінцівку. Господарі виграли 33:26 і вийшли в раунд топ-16 Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, що в минулому сезоні "Мотор" також пробився в раунд плей-офф Ліги чемпіонів, однак тоді поступився французькому "Монпельє".

Раніше в грудні "Мотор" обіграв лідера групи в Лізі чемпіонів завдяки кидку на останній секунді. Тоді гол Пуховського приніс українському клубу перемогу над "Монпельє" в матчі останнього туру групового етапу ЛЧ.

Раніше ми писали, що норвезька гандболістка Нора Мерк звинуватила гравців збірної в крадіжці інтимних фотографій. Спортсменка стверджує, що Федерація покриває винних, щоб не роздувати скандал.