"Мотор" достроково вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів

19 листопада 2017, 10:12
Запорізький клуб в ключовому матчі обіграв "Спортинг"

Фото ГК "Мотор"

Запорізький "Мотор" вдруге в сезоні переграв португальський "Спортінг" і гарантував собі місце в плей-офф Ліги чемпіонів.

У дебюті поєдинку суперники йшли на рівних і лише до 18-й хвилині протистояння гості змогли випередити господарів майданчика на два очки – 11: 9. За 12 хвилин до кінця першої половини матчу португальська команда заробила подвійне видалення, однак це не допомогло "Мотору" істотно скоротити розрив і вийти в лідери.

У другому таймі господарі все ж змогли повернутися в гру. У певний момент "Мотор" випереджав опонентів на чотири м'ячі, але по завершенню матчу такий гандікап зберегти не зумів. Підсумковий рахунок зустрічі – 31:28.

Після поєдинку зі "Спортингом" запорізький клуб закріпився на другій сходинці в турнірній таблиці і достроково вийшов у плей-офф турніру. Зараз в активі "Мотора" 11 очок після 8 матчів. "Бешикташ", який знаходиться на третьому місці, міг би наздогнати підопічних Патрика Ромбеля, але він поступається українцям в особистих зустрічах, тому випередити їх не може.

Єдиної поразки на турнірі
запорожці зазнали від лідера групи французького "Монпельє".

У минулому турі " Мотор " на виїздізіграв внічию з "Чеховськими Ведмедями".
Нагадаємо , що в кінці серпня"Мотор" виграв Суперкубок України. У вирішальному матчі запорожці обіграли земляків з ЗТР .