Потужний вітер зірвав старт української гірськолижниці на Олімпіаді-2018

12 лютого 2018, 08:05
Ольга Книш та інші спортсменки не стартували в понеділок – гігантський слалом перенесений на четвер

Змагання в жіночому гігантському слаломі перенесені. Фото AFP

<p>Змагання в жіночому гігантському слаломі перенесені. Фото AFP</p>

Змагання гірськолижниць в гігантському слаломі на Олімпійських іграх в Пхенчхані перенесені через сильний вітер на четвер.

Змагання повинні були пройти в понеділок рано вранці за київським часом, але через сильний вітер організатори прийняли рішення перенести старт. Нагадаємо, що в цьому виді повинна була стартувати українська спортсменка Ольга Книш.

Раніше на Іграх-2018 були перенесені заплановані на 11 лютого змагання в швидкісному спуску у чоловіків, чоловічий супергігант і недільна кваліфікація сноубордисток в слоупстайлі.

Нагадаємо, що вранці в понеділок американка Джеймі Андерсон виграла один з найбільш видовищних видів Олімпіади – слоупстайл у сноуборді – і приміряла шолом космонавта.

Раніше в денній програмі в Пхенчхані був розіграний перший комплект медалей у фігурному катанні. Команда Канади набрала 73 очки і завоювала "золото", друге місце у олімпійських атлетів з Росії (66 очків), "бронза" дісталася команді США (62 очки).

Відзначимо, що повний розклад у всіх видах спорту на всі дні Олімпіади-2018 є на нашому сайті. Вибравши перетин дня і виду спорту, клікніть і отримаєте час початку подій.