Молодий норвежець всіх порвав у спринті на Кубку світу з біатлону в Гохфільцені

11 грудня 2020, 16:45
Найкращим із українців виявився Артем Прима, який показав 30-й результат з одним промахом

Сьогодні обидві гонки Кубка світу з біатлону в Австрії завершилися досить несподівано. На вершину піднялися зовсім не ті, кого там очікували і звикли бачити. Трохи раніше в п'ятницю у жінок білоруска виграла спринт в Гохфільцені, українкам гонка не вдалася.

У чоловічому спринті на 10 км з двома вогневими рубежами "вистрілив" 23-річний Йоганнес Дале. Норвежець закрив всі 10 мішеней, блискавкою пролетів трасою й на 17 секунд випередив досвідченого француза Квентіна Фійона-Майє. Третім, з відставанням в 29 секунд від переможця, став ще один представник Франції – Фаб'єн Клод, який один раз промахнувся. Для Дале цей успіх став дебютним на етапах Кубка світу.

Єдиний промах на стрільбі стоячи залишив без медалі лідера Кубка світу Йоганнеса Бо – у зіркового норвежця четверта позиція і +41,2 сек. в протоколі. Українські біатлоністи виявилися досить далеко від призерів: Артем Прима – 30-й (1 промах; +1.34,1), Антон Дудченко – 42-й (1; +2.16,6), Богдан Цимбал – 68-й (1; +2.35 , 2), Дмитро Підручний – 74-й (1; +2.49,2), Руслан Ткаленко – 87-й (3; +3.16,2).

Читайте про те, що секс-символ біатлону Коукалова знялася для Playboy. Все – заради благодійності.