Молодий італієць із "ПСЖ" затьмарив Мбаппе в чемпіонаті Франції (відео)

25 жовтня 2020, 09:45
Парижани звикають робити ставку не на бразильського форварда Неймара

Мойзе Кен і Неймар / Фото: Reuters

Цими вихідними у французькій Лізі 1 проходять поєдинки восьмого туру. На відміну від багатьох попередніх років, коли "Парі Сен-Жермен" домінував на внутрішній арені, в сезоні 2020/2021 ведеться гостра боротьба за лідируючі позиції. Тиждень тому Мбаппе приніс "ПСЖ" перемогу над "Німом".

Вчора пізно ввечері столична команда здобула другу поспіль перемогу з рахунком 4:0. Успіх в дуелі з аутсайдерами з Діжона хлопці Томаса Тухеля отримали доволі просто. Вже до 23-ї хвилині 20-річний темношкірий італієць Мойзе Кен, який замінив у стартовому складі Кіліана Мбаппе, оформив дубль. Форварда з корінням з Кот-д'Івуар парижани взяли в оренду в "Евертона". У другому таймі його замінив і "наздогнав" Мбаппе, котрий також забив два м'ячі.

/ Фото: Reuters

А Неймар за 90 хвилин на полі голом не відзначився. Дивіться огляд зустрічі.

Цей успіх дозволив "ПСЖ" вийти на перше місце, набравши 18 очок у восьми матчах. Правда, "Лілль" з 17 балами в активі свій поєдинок туру зіграє сьогодні з "Ніццою". По 15 пунктів мають "Ренн" і "Марсель".

Згадаймо, що Неймар вперше відзначився в новому сезоні в матчі з "Анже".

Дивіться, як "ПСЖ" поступився "МЮ" в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів: