Молодий голландець з "Баварії" оновив рекорд Бундесліги 1966 року

21 грудня 2019, 23:13
Молодий голландський форвард приносить німецькому гранду дві перемоги поспіль

/ Фото: Reuters

Феноменальним досягненням відзначився 18-річний нападник "Баварії" Джошуа Зіркзее. Молодий нідерландець забив два м'ячі у двох перших матчах в складі мюнхенців – ось такий Супердебют! Дізнайтеся розклад, прогнози і результати 17-го туру чемпіонату Німеччини.

У суботу Зіркзее допоміг "Баварії" перемогти "Вольфсбург" з рахунком 2:0. Причому форвард молодіжної збірної Нідерландів вийшов на заміну замість бразильця Феліпе Коутіньйо на 83-й хвилині, а вже на 86-й відзначився голом! У цей момент "Баварії" лише вдалося відкрити рахунок. А ще через три хвилини гостей добив Серж Гнабрі.

Читайте про те, як "Ліверпуль" виграв фінал клубного чемпіонату світу.

Примітно, що три дні тому Джошуа в подібному стилі приніс мюнхенцям три очки у виїзній зустрічі з "Фрайбургом". Тоді за рахунку 1:1 він вийшов на заміну на 90-й хвилині, а на другій доданій забив переможний м'яч. І так само відзначився Гнабрі, в результаті – 3:1.

Зіркзее увійшов в історію німецького гранда як всього лише другий гравець в історії, який в двох стартових матчах за "Баварію" забив два м'ячі. Особливо вражає те, як мало часу для цього знадобилося юному голландцеві. Подібне вдавалося лише в далекому 1966 році Пітеру Вернеру.

До речі, "Челсі" випустив чудову форму до 50-річчя перемоги в Кубку Англії .

Тепер Бундесліга йде на зимові канікули до 17-19 січня 2020 року, коли проведуть черговий тур.

Дивіться, як "Баварія" обіграла "Тоттенхем" в останньому турі групового раунду Ліги чемпіонів